Інтерфакс-Україна
15:52 12.01.2018

За тиждень сапери ЗСУ знешкодили 179 вибухонебезпечних предметів

1 хв читати
За тиждень сапери ЗСУ знешкодили 179 вибухонебезпечних предметів

Протягом тижня військовослужбовці Збройних сил України перевірили майже 6,5 гектара території Донецької та Луганської областей на наявність вибухонебезпечних предметів і знешкодили 179 одиниць, повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України в п'ятницю.

Як зазначено в повідомленні, загалом від початку АТО саперні підрозділи ЗСУ перевірили близько 3 тисяч 640 гектарів території Донецької та Луганської областей і знешкодили 177 тисяч 728 вибухонебезпечних предметів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА