Інтерфакс-Україна
20:47 28.12.2017

Апеляційний суд відхилив скаргу адвокатів і залишив під арештом Дангадзе

1 хв читати
Апеляційний суд відхилив скаргу адвокатів і залишив під арештом Дангадзе

Апеляційний суд м. Києва залишив під арештом соратника лідера партії "Рух нових сил" (РНС) Міхеіла Саакашвілі Северіона Дангадзе до 31 січня 2018 року, повідомив адвокат РНМ Павло Богомазов.

"Северіона залишили під вартою до 31.01.2018 р.", - написав адвокат на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер.

Як повідомлялося, 5 грудня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що М.Саакашвілі отримав через С.Дангадзе від бізнесмена Сергія Курченка, який переховується в РФ, $0,5 млн на свою діяльність в Україні. За словами генпрокурора, С.Дангадзе затримали того самого дня під час спроби покинути Україну.

6 грудня Печерський районний суд Києва заарештував С.Дангадзе на два місяці без права застави.

С.Дангадзе - координатор київського обласного осередку партії "Рух нових сил" М.Саакашвілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА

З 1 червня 2025 року з прифронтових територій України евакуйовано майже 147 тис. осіб - Мінрозвитку

Очільник ОВА: Заклади охорони здоров’я півдня Одещини працюють у штатному режимі

Росія у 2025 році витратила на війну проти України на 20% більше, ніж планувала – ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА