16:44 28.12.2017

Ситник розповів чого хотів би у 2018 році

1 хв читати
Ситник розповів чого хотів би у 2018 році

 Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник висловив бажання, щоб у 2018 році в Україні з'явився незалежний Антикорупційний суд, а народні депутати надали право НАБУ на автономне зняття інформації з каналів зв'язку.

"Якого дива особисто я очікую в 2018 році? Напевно, першого вироку топ-корупціонерам, ухваленого незалежним Антикорупційним судом. Нині немає ані суду, ані закону про нього. Але за наявності політичної волі за рік можна зробити багато", - сказав він тижневику "Дзеркало тижня. Україна", відповідаючи на запитання "Яке головне завдання треба вирішити в найближчі 12 місяців? Якого дива ми очікуємо від Року собаки?".

За його словами, також "було б чудово, якби колеги з інших правоохоронних органів перестали безпричинно ускладнювати життя працівникам НАБУ".

"Ще мені дуже б хотілося, щоб парламентарі не займалися знищенням НАБУ, а допомагали нам працювати ефективніше — наприклад, надавши нарешті право на автономне зняття інформації з каналів зв'язку, підтримавши інші важливі зміни до законодавства, про які ми говоримо останні два роки", — сказав А.Ситник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух, є постраждалі

Речниця Держдепу США про зустріч у Джидді: Ми дуже оптимістично налаштовані

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА