Інтерфакс-Україна
18:14 26.12.2017

Порошенко доручив Кабміну надати матдопомогу заручникам та їхнім родинам для адаптації

2 хв читати
Порошенко доручив Кабміну надати матдопомогу заручникам та їхнім родинам для адаптації

 Президент України Петро Порошенко доручив уряду надати матеріальну допомогу українцям, які, як очікується, в середу, 27 грудня, будуть звільнені з полону бойовиків.

"Він звернувся до уряду щодо надання звільненим українцям та їхнім родинам матеріальної допомоги для того, щоб полегшити їхню адаптацію", - повідомляє прес-служба глави Української держави після його зустрічі з родичами заручників, які перебувають у полоні.

П.Порошенко також повідомив, що кожному із звільнених українців буде надана належна медична допомога: "Я дав вказівку забезпечити кожному, кого ми повертаємо, відповідне медичне обстеження і медичну допомогу".

У свою чергу присутній на зустрічі глава Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що СБУ забезпечить проїзд, проживання та розміщення родичів звільнених українських заручників на період очікування їхнього повернення.

Родичі заручників подякували президенту за його зусилля і увагу до проблеми звільнення полонених і закликали і далі "діяти спільно і бути об'єднаними".

Уповноважений президента з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, ветеран АТО Вадим Свириденко запевнив родичів, що "команда психологів, яка готова зустріти звільнених, зробить все, щоб вони повернулися в тому стані, в якому вони залишили своїх рідних".

Крім того, перший віце-спікер Верховної Ради, представник президента в Тристоронній контактній групі з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко наголосила, що "боротьба йшла за кожну людину". Вона додала, що роботу зі звільнення ще не завершено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розгляд апеляцій на запобіжний захід Тимошенко призначено на 26 січня – АП ВАКС

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА