Інтерфакс-Україна
07:04 26.11.2017

Виверження вулкана на індонезійському острові Балі призвело до скасування низки авіарейсів

1 хв читати

Влада індонезійського острова Балі повідомила про скасування більше 10 міжнародних і декількох місцевих авіарейсів у зв'язку з виверженням вулкана Агунг, повідомило агентство "Ассошіейтед прес" (АП).
Минулої суботи сталося друге за тиждень виверження вулкана, вулканічний попіл піднявся на висоту 1,5 км, засипавши тонким шаром прилеглі населені пункти.
Влада вимагає евакуації населених пунктів, розташованих ближче 7,5 км від вулкана.
Хоча влада і заявила, що виверження не представляє небезпеки для цього популярного туристичного острова, вона з метою безпекив скасувала прильоти і відльоти 13 міжнародних авіарейсів.
Так, австралійська авіакомпанія Jetstar скасувала дев'ять рейсів у суботу, попередивши, що відкладає польоти на Балі і в неділю до прояснення ситуації. У той же час міжнародний аеропорт острова продовжує вважатися відкритим.
Нині попіл відносить вітром у бік від міжнародного аеропорту, в ньому продовжують чекати літаків більше 2 тис. чоловік.
Трагедією стало виверження Агунга в 1963 році, коли загинули понад 1 тис. осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

Померла жінка, що постраждала через ворожий обстріл Києва 23 грудня

Українці вже придбали 40 тис. квитків за програмою "УЗ 3000 км"

City One Development ввела в експлуатацію сьому чергу кварталу "Новопечерські Липки"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА