12:30 24.11.2017

ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 25 років

2 хв читати

25 років тому, 24 листопада 1992 року інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" розпочало регулярний випуск новин. Коли ми тільки починали свою роботу, мали десятьох співробітників і технічний парк із шести комп'ютерів, модема, ксерокса та факса. Першим офісом агентства стало одне з приміщень Харківської бібліотеки ім. Короленка площею 70 кв. м, де ми рік працювали, отримуючи інформацію телефоном або від кореспондентів у Києві. Тривалий час єдиними засобами передання інформації споживачам були факс і звичайна пошта.

Тоді ми й розпочали пошук перших клієнтів, з подивом усвідомивши, що в молодій країні не було ринку інформаційних продуктів. Нашими першими передплатниками стали посольства – Італії, США та Швеції, співпраця з якими допомогла агентству зробити перші кроки до здобуття економічної незалежності. Першими продуктами були новини – чотири блоки на день і щотижнева бізнес-панорама.

У 1993 році агентство переїхало до Києва і розмістилося в шести кімнатах поліграфкомбінату «Україна», де працювало наступні 5 років.

Нині, через 25 років, «Інтерфакс-Україна» є одним із лідерів інформаційного ринку. Ми маємо понад 2000 передплатників, серед яких – найбільші світові інформаційні структури, компанії та банки, ЗМІ, органи влади та місцевого самоврядування. Ми випускаємо понад 60 продуктів чотирма мовами.

Цього дня ми дякуємо всім, хто підтримував нас, допомагаючи зберегти найголовніше – нашу незалежність.

Передусім ми вдячні колегам з інформаційного агентства «Інтерфакс» за зусилля, докладені 25 років тому, і за постійну дружню професійну допомогу.

Ми вдячні всім, хто в різний час працював в агентстві, а потім реалізував себе в інших компаніях, держструктурах і громадських організаціях.

Ми дякуємо всім нашим передплатникам за довіру. Ми зробимо все, щоб зберегти базові характеристики нашої роботи – оперативність, об'єктивність і достовірність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

РФ атакує кількома групами "Шахедів", у низці областей оголошено ракетну небезпеку

Європейські народники підтримують кандидатуру Метсоли на посаду президента Європарламенту

У Києві рух автотранспорту під Повітрофлотським шляхопроводом повністю відновлено

Графіки погодинних відключень е/е в четвер діятимуть із 06:00 до 24:00, а не всю добу - "Укренерго"

Рішення країн Заходу останніх місяців демонструють значні зрушення в прагненні досягти миру в Україні - заступник голови місії посольства Франції

Вибори у США не змінять підтримку України американським народом - експосол Тейлор

Війська РФ нанесли по території України три ракетні та 38 авіаудари із застосуванням 55 УАБів – Генштаб

Від початку доби відбулося понад 120 боїв, на покровському напрямку тривають 12 бойових зіткнень - Генштаб

Зеленський відзначив державними нагородами військовослужбовців Нацгвардії, Держприкордонслужби та ДСНС

Кількість бойових зіткнень на фронті зросла до 95 - Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА