Інтерфакс-Україна
10:32 26.09.2017

Компанія Dragon Capital придбала ТРК "Радіо-Ера"

2 хв читати
Компанія Dragon Capital придбала ТРК "Радіо-Ера"

Інвесткомпанія Dragon Capital завершила операцію з придбання телерадіокомпанії ТОВ "Телерадіокомпанія "Радіо-Ера".

Відповідно до прес-релізу ІК, радіостанція стане ще одним важливим активом у структурі медіа-власності Dragon Capital, яка вже володіє громадсько-політичним журналом "Новий час" і однойменним інформаційним інтернет-порталом.

Сума угоди в прес-релізі не розголошується.

Прес-служба зазначає, що курирувати всі медіа в портфелі Dragon Capital продовжить головний редактор журналу та сайту "Новий час" Віталій Сич. Керівником проекту "Радіо-Ера FM" стане Валерій Калниш, який раніше очолював газету "Коммерсантъ-Украина", радіо "Вести", а також інтернет-портал "РБК-Україна".

"Ми раді, що медіа-портфель компанії поповнився найстарішою розмовною радіостанцією країни з багатою історією, і поки що не плануємо революційних змін на радіостанції", - заявив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

Компанія також зазначає, що найближчим часом новий власник станції планує збільшити інвестиції в технічне оснащення "Радіо-Ера FM".

"Ми впевнені, що радійний досвід колективу "Ери" з одного боку, а digital-досвід і журналістська практика редакції "Новий час" - з іншого дадуть значний синергетичний ефект", - зазначив В.Сич.

ТОВ "ТРК "Радіо-Ера" було зареєстровано в 1998 році. Його статутний капітал становить 300 тис. грн. Кінцевим бенефіціаром ТРК до купівлі була фізособа-резидент Антон Симоненко.

Заснована у 2000 році "Драгон Капітал" - одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

ОСТАННЄ

Рада ЄС на рівні глав МЗС знову обговорить Україну

Фон дер Ляєн: Ми підтримуємо боротьбу українців вже 4 роки, наші дії говорять гучніше за слова

За Тимошенко внесено 33 млн грн застави

В Україні почали застосовувати спецграфіки аварійних відключень – обленерго

Шмигаль закликав МАГАТЕ до повної ізоляції РФ та призупинення її членства в організації

Глава МВС: Грантова допомога від Японії на 4 млрд єн буде спрямована на гуманітарне розмінування та медичну допомогу

Партнери передадуть Україні понад 6 тисяч одиниць великого енергетичного обладнання - Свириденко

Освітній омбудсмен: Додавати до роботи педагога чергування в укритті чи "Пункті незламності" неправомірно

"Нафтогаз" допоміг Нацполіції і СБУ викрити злочинну групу з крадіжок нафти на Сумщині

На Сумщині поліція ліквідувала злочинну групу, яка розкрадала нафтосировину в промислових обсягах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА