Інтерфакс-Україна
08:44 18.09.2017

Локомотив пасажирського поїзда загорівся на ходу біля станції Коржі Київської області

1 хв читати
Локомотив пасажирського поїзда загорівся на ходу біля станції Коржі Київської області

Поблизу залізничної станції Коржі Баришівського району Київської області ввечері минулої неділі під час проходження пасажирського поїзда №64 (Київ - Харків) сталося загоряння локомотива, в результаті чого останній був знищений і було пошкоджено контактну мережу.

Як повідомляє в понеділок уранці прес-служба Держслужби України з НС, займання сталося о 22:27. В результаті пожежі вогнем знищено локомотив і пошкоджено контактну мережу. О 1:03 18 серпня підрозділи ДСНС пожежу ліквідували.

"Жертв і постраждалих немає. Затримка руху поїздів становила 3 години 17 хв. О 5:22 рух поїздів було відновлено. Причина пожежі встановлюється", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінрозвитку оголосило про обовʼязкову евакуацію дітей з 19 населених пунктів Донеччини

Кількість постраждалих у передмісті Харкова зросла до 13

У Москві ліквідували поліцейських, які брали участь у катуваннях українських полонених - джерела

КМДА придбала роторну парковку за 3,6 млн грн і списала її, так і не почавши використовувати – експосадовцю повідомлено про підозру

На Різдво в Україні мороз і без опадів, на наступний день – сніг із хуртовиною

Через ворожі удари по передмістю Харкова 1 людина загинула, 11 поранені

У Києві викрили торгівця шоколадом з психотропними грибами та вилучили у нього товару на понад 1 млн грн – прокуратура

Окупанти завдали ударів по ТЕЦ у передмісті Харкова, одна людина загинула – мер

ВАР систематизувала податкові пріоритети агросектору на 2026р

Папа Римський досі сподівається на можливість Різдвяного перемир’я між РФ та Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА