Інтерфакс-Україна
12:19 04.07.2017

Глава правління ПриватБанку Шлапак не готовий очолити Нацбанк України

1 хв читати
Глава правління ПриватБанку Шлапак не готовий очолити Нацбанк України

Глава правління ПриватБанку Олександр Шлапак, який виявив бажання піти у відставку, заявляє про неготовність очолити Національний банк України (НБУ).

"Спасибі, я не готовий сьогодні очолити НБУ і не хочу цього робити", - сказав він під час прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Як повідомлялося, О.Шлапак наприкінці червня заявив про намір завершити антикризову каденцію в банку. Відповідну заяву вже подано наглядовій раді банку і її може бути розглянуто на наступному засіданні наглядової ради банку в кінці липня.

О.Шлапак наразі продовжує керувати банком.

Екс-міністр фінансів України О.Шлапак був призначений головою правління ПриватБанку в грудні 2016 року, після того як уряд за пропозицією НБУ і акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цього найбільшої на українському ринку фінустанови. Держава отримала 100% в її капіталі, а ПриватБанк був до капіталізований на суму 116,8 млрд грн.

Раніше також повідомлялося, що глава НБУ Валерія Гонтарева 6 квітня подала президенту Петру Порошенку заяву про відставку за власним бажанням з 10 травня 2017 року.

З 11 травня В.Гонтарева у відпустці, в.о. глави центробанку призначений її перший заступник Яків Смолій.

В.Гонтарева - дев'ятий керівник Нацбанку України за всю історію його існування з 1991 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА