Інтерфакс-Україна
12:04 18.06.2017

"Марш рівності" в центрі Києва завершився без пригод, але в парку Шевченка поліція затримала 6 осіб

1 хв читати

Станом на 11.00 неділі "Марш рівності", що проводиться в центральній частині Києва в рамках "Київ-Прайд 2017" завершився без пригод.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", колона, в якій було понад 2 тис. учасників, пройшла в щільному супроводі правоохоронців від вулиці Володимирської до площі Льва Толстого.

По ходу ходи кілька разів виникали невеликі конфлікти з противниками маршу, які правоохоронці відразу припиняли.

По прибутті на площу Льва Толстого учасники параду поступово розійшлися. Станом на 11.00 неділі обстановка на площі спокійна.

Медики, що супроводжували акцію, повідомили агентству, що до них ніхто по медичну допомогу не звертався.

Раніше правоохоронці повідомляли, що перед початком параду вилучили кілька балончиків з фарбою і зеленкою в осіб, які мали намір потрапити на захід.

У прес-службі ГУ Нацполіції України в м.Києві також підтвердили, що "Марш рівності" завершився і "затриманих за правопорушення під час проведення цього заходу немає".

Водночас, як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", вже після завершення "Маршу в парку Шевченка, звідки раніше стартував хід, було затримано шістьох осіб, які намагалися прорвати оточення правоохоронців.

"Шістьох людей, які намагалися прорвати кордон поліції, доставлять у поліцейську дільницю, щоб з'ясувати їхні дані і дати правову кваліфікацію їхніх дій", - повідомили пізніше у Відділі комунікації поліції Києва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

Стефанчук: Україна та Польща не можуть допустити, щоб спільний ворог роз'єднав наші держави

Російський fpv-дрон атакував службове авто поліції у Харківській області, без постраждалих

РФ атакувала автозаправний комплекс у Херсонській області, є загиблі та поранені – OKKO

Ворог знову атакував ТЕС ДТЕК, станція зазнала руйнувань

Радбез ООН у понеділок скликає термінове засідання на прохання України після атаки РФ – Сибіга

Трамп заявив, що не заперечує, якщо Україна та Росія досягнуть миру без участі США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА