Інтерфакс-Україна
16:15 18.05.2017

Сімох людей доправили в поліцію після сутички з охороною Київради

1 хв читати
Сімох людей доправили в поліцію після сутички з охороною Київради

У Київраді в четвер виник інцидент між активістами і правоохоронцями, які не пускали громадян до сесійної зали, в результаті в управління поліції доставлено сімох осіб. Відкрито дві кримінальні справи.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, під час засідання Київради в четвер група осіб намагалася потрапити до сесійної зали, а потім влаштувала бійку зі співробітниками поліції охорони, які несли там службу. В результаті двоє правоохоронців отримали тілесні ушкодження, ще у трьох пошкоджено формений одяг.

В результаті в Шевченківське управління поліції для з'ясування обставин доставили сімох осіб.

На місце викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала подію. Відомості внесені в журнал єдиного обліку заяв та повідомлень, відкриті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 296 (хуліганство) і ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Триває розслідування.

За інформацією ЗМІ, до Київради намагалися потрапити активісти, які представляють інтереси мешканців будинку на вул. Мілютенка, які вимагають вирішити питання відселення з будинку в незадовільному санітарному стані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА