Інтерфакс-Україна
09:29 22.04.2017

Суд засудив до восьми з половиною років позбавлення волі адвоката, який напав на дружину Турчинова

1 хв читати
Суд засудив до восьми з половиною років позбавлення волі адвоката, який напав на дружину Турчинова

Шевченківський районний суд Києва столиці оголосив вирок юристу з Донецька, який з ножем напав на співробітницю київського університету, переплутавши її з дружиною секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олександра Турчинова Ганною.

Як повідомила в п'ятницю прес-служба прокуратури м. Києва, відповідне рішення суд ухвалив 21 квітня 2017 року, підтримавши позицію Київської місцевої прокуратури №10.

"Рішенням суду 62-річного адвоката з Донецька визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15 ст. 349 і ч. 1 ст. 147 Кримінального кодексу України (захоплення і утримання в якості заручника близького родича представника влади, з метою спонукання посадової особи до вчинення певних дій), йому призначено покарання у вигляді 8 років 6 місяців позбавлення волі", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 25 травня 2016 року близько 16:00 чоловік зайшов у приміщення столичного університету і з ножем накинувся на одну із працівниць закладу, яку помилково прийняв за дружину секретаря РНБО.

Завадив нападнику працівник управління Державної охорони України, який і затримав зловмисника.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА