11:34 15.03.2017

Порошенко пропонує РНБО України тимчасово припинити транспортне сполучення з окупованими територіями Донбасу

1 хв читати
Порошенко пропонує РНБО України тимчасово припинити транспортне сполучення з окупованими територіями Донбасу

Президент України Петро Порошенко пропонує Раді національної безпеки і оборони (РНБО) тимчасово повністю припинити транспортне сполучення з окупованою територією Донбасу.

"Пропоную РНБО прийняти рішення про тимчасову повну зупинку транспортного, і не лише залізничного, сполучення з окупованою територією. Воно діятиме доти, доки окупанти не повернуть під юрисдикцію України вкрадені українські підприємства", - йдеться у виступі президента на РНБО, розміщеному на сайті глави держави.

За його словами, ситуація на сході України суттєво погіршилася, Росія визнала паспорта так званих "ЛНР-ДНР".

"А їхнє самопроголошене керівництво конфіскувало, захопило українські підприємства. Попередня вартість відібраних активів дорівнює $2 млрд. Частина власників, слід віддати їм належне, згорнули виробництво. А ті, хто його продовжує, звичайно ж, нехай і не розраховують на реалізацію товарів в Україні", - сказав П. Порошенко.

Він додав, що завдяки зусиллям блокувальників і терористів Україна втратила свої підприємства "і це, на жаль, створило нову реальність".

Винятком, за словами глави держави, мають бути лише гуманітарні вантажі.

"Виняток буде зроблено лише для гуманітарних вантажів – українських, міжнародних організацій - ООН, Червоного Хреста та інших ліків, товарів першої необхідності. Ми не повинні допустити погіршення гуманітарної ситуації на окупованих територіях", - наголосив П. Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух, є постраждалі

Речниця Держдепу США про зустріч у Джидді: Ми дуже оптимістично налаштовані

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА