Інтерфакс-Україна
10:00 15.03.2017

У трьох національних природних карпатських парках висадять близько 20 тис. cаджанців дерев

1 хв читати
У трьох національних природних карпатських парках висадять близько 20 тис. cаджанців дерев

У рамках першого етапу всеукраїнської програми "Разом за природу" на території національних природних парків (НПП) "Синевир", "Сколівські Бескиди" і Карпатського НПП буде висаджено близько 20 тис. Саджанців дерев.

Як повідомила прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України, ініціатори проекту пропонують кожному українцеві внести свій вклад - долучитися до відновлення українських Карпат і посадити своє власне дерево.

"Спільні зусилля із відтворення та збереженню лісів є довготривалими інвестиціями, допомагають охороняти природу вже сьогодні, а також налагоджувати діалог із місцевими громадами і створюють імідж нашої країни на міжнародній арені", - розповів директор Департаменту з питань заповідної справи Міністерства екології України Ігор Іваненко.

За словами національного координатора Всесвітнього фонду природи (WWF) в Україні Олени Тарасової, щороку людство споживає більше ресурсів, ніж встигає відновити наша планета.

"Якщо тенденція не зміниться, то в 2030 році для забезпечення потреб нам знадобиться дві Землі. Щоб змінити поточну ситуацію, варто діяти разом", - наголосила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові двоє постраждалих – мер

Віткофф візьме участь у переговорах між Україною та Росією 4-5 лютого в Абу-Дабі - ЗМІ

56% опитаних в Україні респондентів позитивно ставляться до Папи Римського Лева XIV

Правоохоронці заблокували низку схем ухилення від мобілізації та виїзду за кордон в різних регіонах України

Дробович про ситуацію з НВМК: На кладовищі вже знайшли спочинок захисники, скасування рішення про передачу землі назад цього не поверне

Зеленський підписав указ щодо запровадження санкцій проти компаній, які обслуговують танкерний флот РФ

Дві людини загинули і троє зазнали поранень внаслідок нічного удару по Олексієво-Дружківці

Швеція передала українським військовим медикам засіб для поповнення рідини в організмі

Найближчі дні в Україні будуть дуже холодними, невеликий сніг пройде лише у деяких областях

Зеленський: За добу не було цілеспрямованих ударів РФ по енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА