Інтерфакс-Україна
11:02 08.02.2017

Україна та Азербайджан обговорять наступного тижня в Баку у рамках міжурядової комісії питання активізації ВТС

1 хв читати
Україна та Азербайджан обговорять наступного тижня в Баку у рамках міжурядової комісії питання активізації ВТС

Україна та Азербайджан обговорять поточне наповнення і перспективи активізації двостороннього військово-технічного співробітництва (ВТС) у рамках наміченого на 13-16 лютого у Баку 3-го засідання українсько-азербайджанської міжурядової комісії з ВТС, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в оборонному секторі.

"Проведення чергового третього засідання українсько-азербайджанської міжурядової комісії з ВТС заплановано на 13-16 лютого в Баку. Порядок денний засідання відображає поточну активізацію діалогу між Києвом і Баку на найвищому політичному рівні: планується розглянути поточне наповнення ВТС, а також можливості його активізації в нових умовах", - повідомив співрозмовник агентства.

Міжурядову угоду про співпрацю у сфері ВТС між Україною та Азербайджаном підписано в 1997 рік. У нових геополітичних умовах сторони опрацьовують плани розширення партнерства. Згідно з озвученими раніше українською стороною даними, на новому етапі обговорюється, зокрема, можливість створення спільного виробництва високоточного озброєння, протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) і ракет до них на потужностях в Азербайджані. Також Київ виявляє цікавість до закупівлі деяких видів озброєнь в Азербайджані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк

В Українському фонді культспадщини вже понад EUR4 млн міжнародної підтримки

Генштаб ЗСУ: Уражено морський порт в Темрюку Краснодарського краю та Сизранський НПЗ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА