Інтерфакс-Україна
12:48 21.11.2016

Московський патріархат не допустить незалежності Української православної церкви - патріарх Кирило

1 хв читати
Московський патріархат не допустить незалежності Української православної церкви - патріарх Кирило

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило заявив про марність спроб відокремити Українську православну церкву від Московського патріархату.

"Наша Церква ніколи не залишить у біді своїх побратимів в Україні і не відмовиться від них. Ми ніколи не погодимося на зміну священних канонічних меж нашої Церкви, бо Київ - це духовна колиска Святої Русі, як Мцхета для Грузії або Косово для Сербії", - заявив патріарх у понеділок на урочистому заході в храмі Христа Спасителя у Москві з нагоди свого 70-річчя.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА