11:53 05.11.2016

Порошенко підписав закон про звільнення від військової служби в особливий період батьків дітей-інвалідів

1 хв читати
Порошенко підписав закон про звільнення від військової служби в особливий період батьків дітей-інвалідів

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо звільнення від служби в армії батьків дітей-інвалідів.

Як повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України, П. Порошенко підписав закон в п'ятницю 4 листопада.

Як повідомлялося, 18 жовтня відповідний законопроект №1448 "Про внесення змін до закону "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо звільнення від військової служби осіб, на утриманні яких перебувають діти-інваліди I або II групи)" в цілому підтримали 239 народних депутатів ,

Відповідно до закону, незалежно від того, чи перебуває військовослужбовець в шлюбі, якщо на його утриманні перебуває дитина до 23 років I або II групи інвалідності, такі військовослужбовці звільняються від військової служби (раніше закон передбачав, що під час дії особливого періоду з військової служби звільняються військовослужбовці, на утриманні яких перебувають повнолітня дитина до 23 років - інвалід I або II групи, якщо такі військовослужбовці не перебувають у шлюбі).

Внесеними змінами в закон Верховна Рада звільнила від військової служби під час особливого періоду тих військовослужбовців, на утриманні яких дитина-інвалід підгрупи А віком до 18 років, в разі якщо такі військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти зосередилися на покровському напрямку попри втрати – Генштаб

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА