Інтерфакс-Україна
16:37 29.07.2016

Ощадбанк з 1 серпня починає виготовлення електронних пенсійних посвідчень

2 хв читати
Ощадбанк з 1 серпня починає виготовлення електронних пенсійних посвідчень

Державний Ощадбанк (Київ) згідно з постановою уряду від 14 березня 2016 № 167 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" з 1 серпня починає виготовлення електронних пенсійних посвідчень (ЕПП) та обмін наявнихх платіжних карток на такі карти, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

Згідно з повідомленням, виготовлення ЕПП здійснюється у разі звернення клієнта на безкоштовній основі. Неотримання ЕПП не призведе до неотримання пенсії.

Для отримання ЕПП пенсіонерам - внутрішньо переміщеним особам необхідно звернутися до Пенсійного фонду за місцем фактичного проживання та написати заяву на виготовлення ЕПП, а через місяць після подання заяви звернутися до відділення Ощадбанку, зазначеного пенсіонером у заяві на виготовлення ЕПП, укласти договір з Ощадбанком, отримати ЕПП і активувати його в касі Ощадбанку.

Як наголошується в повідомленні, Ощадбанк вже отримав інформацію від Пенсійного фонду щодо поданих заяв на виготовлення ЕПП, процедуру їх виготовлення розпочато, і через 30 днів перші клієнти зможуть отримати ЕПП у відділеннях Ощадбанку.

Прес-служба міністерства також повідомила, що протягом першого року терміну дії ЕПП кожні шість місяців пенсіонерам потрібно звертатись до відділень Ощадбанку, в якому отримано ЕПП, для обов'язкової фізичної ідентифікації. Протягом другого і третього року терміну дії ЕПП потрібно звертатися до тих самих відділень Ощадбанку раз на рік.

На виконання вимог чинного законодавства України, починаючи з 1 липня 2016 виплата пенсій, всіх видів соціальної допомоги та компенсацій, довічних державних стипендій, призначених державою внутрішньо переміщеним особам, здійснюватиметься виключно через рахунки і мережу установ і пристроїв Ощадбанку.

ОСТАННЄ

США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років – Зеленський

Генштаб ЗСУ: Уражено низку військових складів та "спецназ" окупантів на ТОТ Донецької області

Зеленський поінформував європейських партнерів про хід переговорного процесу з представниками США

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Кількість постраждалих у Харкові зросла до шести людей – Офіс генпрокурора

Київ закупив 4,5 тис. одиниць резервного живлення для будинків, підготовлено майже 300 генераторів – мер

Уряд переспрямував 69,8 млн грн на ремонт лікарні та двох багатоповерхівок в Харкові – прем'єр

У Гуляйполі було достатньо бійців, щоб захистити КСП - командир 1 ОШП Філатов

Зеленський доручив модернізувати систему розподілу дронів та пропрацювати зміни до стратегії захисту неба

Свириденко: Державні замовники зброї отримали право укладати контракти на закупівлю товарів, робіт і послуг на весь виробничий цикл

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА