Інтерфакс-Україна
11:49 24.07.2016

На початку тижня в Україні буде тепло і сухо, невеликі дощі очікуються на сході і заході країни

1 хв читати
На початку тижня в Україні буде тепло і сухо, невеликі дощі очікуються на сході і заході країни

Найближчої добу, 25 липня, погода України буде теплою, без опадів, лише у східній частині країни місцями пройде невеликий дощ, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер очікується північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 13-18°, у південній частині 17-22°, удень 27-32°, у східних областях 21-26°.

У Києві - без опадів, температура вночі 15-17°, удень 28-30°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, за весь період метеорологічних спостережень у Києві в день 25 липня найвища температура була зафіксована на позначці 35,3 градусів тепла в 2015 році, найнижча - вночі на позначці 9,9 градусів тепла у 1954 році.

У вівторок, 26 липня, в Україні як і раніше без опадів, лише у західних та східних областях вдень місцями пройдуть невеликі грозові дощі. Вітер східний, північно-східний, у західних областях південно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 14-19°, на узбережжі морів до 22°; вдень 27-32°.

У Києві - без опадів. Вітер переважно східний, 3-8 м/с. Температура вночі 17-19°, вдень близько 30°.

24 липня о 9:00 температура води в Чорному й Азовському морях становила 22-26° (біля Одеси 17°), у Дніпрі біля Києва 21°.

ОСТАННЄ

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії

На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей

Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах

Освітній процес у Сумській громаді буде дистанційним до 1 лютого

Морозна погода збережеться в Україні найближчими днями, вночі -15-20°, на півночі місцями -21-24°

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА