Інтерфакс-Україна
18:06 22.07.2016

В Україну прибули вакцини від сказу

2 хв читати
В Україну прибули вакцини від сказу

В Україну в п'ятницю прибули 91,393 тис. доз вакцини для профілактики сказу, закуплені за кошти держбюджету.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Міністерстві охорони здоров'я, дотепер вакцина пройшла процедуру розмитнення.

Вакцини "Рабіпур®РСЕС" закупив Дитячий фондом ООН (ЮНІСЕФ) за кошти держбюджету, виділені в 2015 році.

Як повідомлялося, закупівлі вакцин за кошти держбюджету 2015 року проводилися міжнародними організаціями ЮНІСЕФ та ПРООН, договори з якими були підписані в жовтні 2015 року, а кошти на закупівлю були перераховані їм в грудні 2015 року.

МОЗ повідомляв, що на першу декаду серпня цього року планується поставка всієї кількості вакцини для профілактики кашлюку, дифтерії, правця (АКДП) - 1,77 млн доз, вакцини для профілактики дифтерії, правця у дорослих (АДС-М) - 1,6 млн доз, бівалентної оральної вакцини проти поліомієліту – 1,378 млн доз і чергова поставка вакцини проти гепатиту В - 450 тис. доз. Вакцина для профілактики туберкульозу в кількості 2,5 млн доз буде поставлена протягом серпня 2016 року.

У ЮНІСЕФ зазначали, що дотримання графіка поставок вакцин залежить від своєчасної реєстрації вакцин.

Експерти фонду підкреслювали, що, згідно з міжнародною практикою закупівель вакцин, які веде Офіс із закупівлі і постачання ЮНІСЕФ у Копенгагені, середньостатистичний цикл процесу закупівель в середньому триває один рік, країни замовляють вакцини на два-три роки вперед. Наприклад, якщо країна замовляє вакцини на 2017 рік, то процес закупівель повинен початися не пізніше початку 2016 року.

Заявником закуплених ЮНІСЕФ вакцин від сказу "Рабіпур®РСЕС" виступає "ГлаксоСмітКляйн Експорт Лімітед" (GSK, Великобританія). Вакцини виготовлені компанією "Кайрон Берінг Вакцинс Приват Лтд." (Індія).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС засудив Януковича до 15 років заочно за заволодіння угіддями Сухолуччя

Водопостачання в Києві планується до відновлення до кінця дня

РФ з жовтня-2025 пошкодила 8,5 ГВт енергогенерації України, потрібно допомоги на $1 млрд – міністр економіки

У Києві допомогу людям надають 1,1 тис. соцпрацівників - Улютін

На Київщині внаслідок нічного обстрілу пошкоджені 15 обʼєктів цивільної інфраструктури — ОВА

Прокуратура відреагувала на заяви мера Дрогобича про "тиск через мобілізацію"

НАБУ спростовує інформацію про нібито викриття корупційних схем навколо закупівлі винищувачів Rafale

Трамп запросив на "Раду миру" щодо Гази 49 країн, зокрема Україну — ЗМІ

Наукові установи, які не здобули високої атестаційної групи, автоматично не припиняють своєї діяльності - Міносвіти

Сибіга проінформував Каллас про нагальні потреби України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА