Інтерфакс-Україна
13:56 20.07.2016

Порошенко доручив силовикам забезпечити охорону власниці "Української правди" Олені Притулі

1 хв читати
Порошенко доручив силовикам забезпечити охорону власниці "Української правди" Олені Притулі

Президент України Петро Порошенко після відомостей про вбивство журналіста Павла Шеремета доручив забезпечити охорону власниці інтернет-видання "Українська правда" Олені Притулі, повідомляє прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

"Президент проводить нараду з силовиками. Доручив надати охорону Олені Притулі", - написав С.Цеголко у Twitter.

Як повідомлялося, в середу вранці внаслідок вибуху автомобіля на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького загинув відомий журналіст П.Шеремет, що працював в "Українській правді". Автомобіль належав О.Притулі, її в машині не було.

Прокуратура кваліфікувала загибель П.Шеремета як умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб (ч. 2 п. 5 ст. 115 КК України).

Серед версій причин убивства - професійна діяльність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Від початку доби відбулось 118 боєзіткнень - Генштаб

Армія РФ просунулась поблизу трьох сіл у двох областях - DeepState

Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА