18:59 15.07.2016

Луценко представив нового прокурора Рівненської області

1 хв читати
Луценко представив нового прокурора Рівненської області

Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив нового прокурора Рівненської області Олега Соболя.

Як повідомляється на сторінці в Фейсбук Генеральної прокуратури України, представлення відбулося в п'ятницю ввечері в Рівному.

Старший радник юстиції Соболь Олег Миколайович народився 9 квітня 1972 р у Львові. У 1994р закінчив юридичний факультет Львівського держуніверситету імені Івана Франка. Обіймав посади першого заступника прокурора Івано-Франківська, першого заступника прокурора Львова, прокурора Львова. Від серпня 2014 р і дотепер обіймав посаду заступника прокурора Львівської області.

Як повідомлялося, 4 липня 2016 Ю.Луценко повідомив, що має намір відсторонити від виконання посадових обов'язків прокурора Рівненської області Анатолія Ковальчука, а згодом повністю змінити керівництво обласної прокуратури в зв'язку з виявленням причетності правоохоронців Рівненщини до незаконного видобутку бурштину.

Були затримані п'ять учасників схеми незаконного видобутку та реалізації бурштину в рамках операції "Бурштин". Серед затриманих - заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик. 7 липня суд в Києві суд заарештував усіх п'ятьох фігурантів схеми незаконного видобутку та реалізації бурштину з можливістю внесення застави, зокрема А.Боровика.

6 липня 2016р Ю.Луценко звільнив з посади та органів прокуратури прокурора Рівненської області Анатолія Ковальчука.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА