17:16 30.06.2016

Угорщина збільшила квоти для українських автоперевізників

1 хв читати
Угорщина збільшила квоти для українських автоперевізників

Змішана угорсько-українська комісія з питань автомобільного транспорту домовилася про розширення квоти безкоштовних перевезень і надання українським автоперевізникам в 2016 році додатково 1000 двосторонніх і 500 транзитних дозволів, повідомило Мінінфраструктури в четвер за підсумками засідання комісії в Будапешті.

"Це надасть можливість вітчизняним перевізникам заощадити понад EUR400 тис. до кінця 2016 року. Загалом до кінця року ми маємо 15000 дозволів на безкоштовний транзит і 2000 – на виконання двосторонніх угод", - наводяться в повідомленні слова заступника міністра Юрія Лавренюка.

Він зазначив, що угорська сторона спочатку виступала за дотримання правил перевезень на паритетній основі, акцентувавши увагу на тому, що за перше півріччя угорські перевізники використовували не більше 30% дозволів, перейшовши кордон з Україною близько 4200 разів, тоді як українські перевізники зробили понад 19300 рейсів.

Мінекономіки зазначає, що ця кількість дозволів не є остаточною на 2016 рік, і кожна зі сторін залишає за собою право ініціювати збільшення їхньої кількості, а чергове засідання двосторонньої комісії заплановано на жовтень 2016 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями

Президент Латвії заявив про плани збільшення видатків на оборону до 5% ВВП

До програми підготовки українських військових INTERFLEX приєдналась Албанія

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА