11:50 14.11.2015

Рух солідарності організовано в соцмережах після терактів у Парижі, таксі розвозять пасажирів безкоштовно

1 хв читати

Французькі користувачі соцмереж організували масштабний рух солідарності після атак терористів у Парижі, повідомляє в суботу радіостанція РТЛ.

У Twitter і Facebook публікується безліч постів від жителів французької столиці з запрошенням зупинитися у них в квартирах для тих, хто через введення режиму НС не може повернутися додому.

Водночас багато столичних служб таксі вимкнули лічильники на знак солідарності з співвітчизниками і розвозять пасажирів безкоштовно.

Наразі багато ліній французького метро залишаються закритими, зазначає радіостанція.

Унаслідок серії терактів у Парижі в п'ятницю загинули від 120 до 150 осіб. За непідтвердженими поки що даними, відповідальність за теракти взяло на себе терористичне угруповання "Ісламська держава".

ОСТАННЄ

Тепла погода без опадів утримається в Україні найближчими днями

Канцлером Австрії став член АНП Штокер

ДБР розпочало провадження за фактом трагедії на полігоні на Дніпропетровщині

Фінляндія бере участь у розробці мирного плану щодо України і проведе з нею переговори – президент

Зеленський про РФ: Той, хто хоче переговорів, не б’є по людях балістикою

Документальний фільм "Спомин" режисерки Левчук переміг на фестивалі Cinema for Victory-2025

Суд наклав санкцію на проросійського пропагандиста Сергієнка, яка передбачає стягнення у дохід держави його активів

Проєкт "Лінія дронів" стартує в Україні, він вже отримав 4,6 млрд грн фінансування

У Кременчуцькому обласному ТЦК та СП помер чоловік

До суду передано справу ексміністра Міненерговугілля та його підлеглого, викритих на мільярдних зловживаннях з держмайном

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА