09:41 01.09.2015

Станом на ранок вівторка у лікарнях перебуває 141 постраждалий унаслідок заворушень під ВР

1 хв читати
Станом на ранок вівторка у лікарнях перебуває 141 постраждалий унаслідок заворушень під ВР

У столичній міліції повідомляють, що станом на ранок вівторка у шпиталях та лікарнях Києва перебуває 141 постраждалий внаслідок заворушень під Верховною Радою 31 серпня.

"141 пеебуває в лікарнях, 10 – у важкому стані", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі ГУ МВС України в Києві.

У главку нагадали, що постраждалі правоохоронці перебувають у шпиталях МВС та Міноборони, у 17-ї та Олександрівській лікарнях.

"Нацгвардія і міліція оголосили збір коштів для допомоги постраждалим", - повідомили в столичній міліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА