Інтерфакс-Україна
10:14 05.08.2015

8 тонн гуманітарної допомоги доставлено до Мар’їнки

1 хв читати

У вівторок до міста Мар’їнки Донецької області було доставлено 8 тонн гуманітарної допомоги, наданої Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією.

Як повідомляє прес-служба Донецької ВЦА, у вівторок на чолі з радником голови Донецької ВЦА Михайлом Нечепоруком представники департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи разом із військовими доставили гуманітарну допомогу до м. Мар’їнки, яке постійно страждає від обстрілів бойовиків.

"Мар’їнська міська рада звернулася до голови Донецької ВЦА Павла Жебрівського з проханням надати допомогу жителям м. Мар’їнки, і завдяки швидкому вирішенню цього питання було доставлено 8 тонн гуманітарного вантажу", - йдеться в повідомленні.

Переселенці та жителі міста, постраждалі від бойових дій, отримали необхідні речі: подушки, теплі ковдри, комплекти білизни, набори побутової хімії, продукти харчування. Особливу увагу приділено дітям - доставлено продукти дитячого харчування, засоби гігієни, ліки тощо.

Міська рада висловила вдячність Донецькій ВЦА за постійну гуманітарну допомогу і швидку реакцію на прохання, сторони також домовилися про плідну співпрацю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА