Інтерфакс-Україна
19:31 26.07.2015

Явка виборців на довиборах до Верховної Ради у 205-му окрузі на 16.00 майже вдвічі нижча, ніж на позачергових парламентських виборах у 2014 році

1 хв читати
Явка виборців на довиборах до Верховної Ради у 205-му окрузі на 16.00 майже вдвічі нижча, ніж на позачергових парламентських виборах у 2014 році

Станом на 16:00 на проміжних виборах народного депутата, що проходять в неділю у 205-му окрузі (Чернігів), проголосували 26,22% виборців, свідчать дані, оприлюднені на офіційному сайті ЦВК.

При цьому, як наголошується на сайті ЦВК, на позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року явка виборців станом на 16.00 годину становила 44,26%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА