Інтерфакс-Україна
14:51 14.02.2015

Бойовики намагаються розширити контроль за територіями у зоні АТО до початку режиму припинення вогню

1 хв читати
Бойовики намагаються розширити контроль за територіями у зоні АТО до початку режиму припинення вогню

Бойовики за підтримки російських військових намагаються розширити свою присутність на сході України до кінця дня суботи, коли має початися режим припинення вогню, повідомив спікер АТО Андрій Лисенко.

"Протистояння між російсько-терористичними угрупованнями і силами АТО посилилося. Терористи продовжують переміщати на територію України додаткові сили, накопичувати військову техніку та боєприпаси. За підтримки регулярних підрозділів РФ бойовики намагаються до 00.00 15 лютого вирішити важливі для себе тактичні завдання щодо розширення контрольованих територій, насамперед на дебальцевському напрямку", - розповів він на брифінгу в суботу в Києві.

А.Лисенко наголосив, що запеклі бої в цьому напрямку тривають. Бойовики обстрілюють українських військових із "Градів", артилерії, мінометів і танків. Водночас, за його даними, сили АТО продовжують утримувати свої позиції, втрати противника за добу становлять майже 100 осіб убитими і 180 пораненими.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У першому півфіналі "Євробачення-2025" визначено 10 фіналістів, Україна пройшла у наступний етап

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

Україна і США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин - Мінекономіки

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ

Флот SkyUp Airlines отримав перший літак Airbus A321Neo, - ЗМІ

УЗ оновила електронний бланк квитка до Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА