Інтерфакс-Україна
14:58 30.12.2014

Яценюк заявляє, що ЗВТ СНД має реально виконуватися, а не перетворюватися на "зону забороненої торгівлі" під тиском РФ

1 хв читати
Яценюк заявляє, що ЗВТ СНД має реально виконуватися, а не перетворюватися на "зону забороненої торгівлі" під тиском РФ

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступає за виконання договору про зону вільної торгівлі у СНД у повному обсязі, без жодних обмежень, особливо з боку Росії.

"Що таке СНД? Це мертвонароджена структура, але у цієї структури, окрім мети будівництва "російского міра" існують дуже чіткі зобов'язання, передусім у рамках ЗВТ. Зараз ця ЗВТ перетворилася на "зону забороненої торгівлі", тому що все, чим торгувала Україна, передусім, із РФ, усі практично підпадає під заборону", - заявив А. Яценюк під час підсумкової прес-конференції у вівторок у Києві.

За його словами, позиція України полягає в тому, щоб інші країни-учасниці ЗВТ СНД виконували цю угоду і не потрапляли під тиск Росії.

"Ця угода про ЗВТ не повинна суперечити нашим домовленостям, які існують у двосторонніх форматах, а створення Євразес або їх Митного союзу не повинно суперечити цій угоді. У нас має бути вільна торгівля. Поки що вона є лише на папері", - наголосив А. Яценюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів

Петиція щодо забезпечення безперебійного електропостачання у школах Києва не набрала необхідних голосів

Одна людина постраждала від ворожого удару по Харкову

Генштаб повідомив про ураження засобів ППО та складу БпЛА противника

Ворог бʼє по обʼєкту критичної інфраструктури – мер Харкова

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА