Інтерфакс-Україна
13:06 19.12.2014

СБУ готова до обміну полоненими "всіх на всіх", але обміну не підлягають близько 10 осіб

2 хв читати
СБУ готова до обміну полоненими "всіх на всіх", але обміну не підлягають близько 10 осіб

У Службі безпеки України готові до обміну полоненими в рамках антитерористичної операції на сході України "всіх на всіх", проте близько десятка найбільш небезпечних злочинців такому обміну не підлягають.

"Ми чекаємо на Мінську зустріч. Після Мінської зустрічі буде все зрозуміло. Ми хочемо обміняти полонених "усіх на всіх". Терористи повинні відпустити усіх наших людей, яких незаконно тримають. Ми їх налічили 684", - заявив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк на брифінгу в Києві в п'ятницю.

Він наголосив, що СБУ готова ухвалити процесуальне рішення, щоб відпустити всіх "соратників терористів", проте "поки що тих, у кого руки в крові, не відпускатимуть". "Терористи і їхні представники сприймають позицію, що якщо руки в крові, то не відпускатимемо - це чистий кримінал. Але це десяток людей, не більше", - заявив В.Вовк.

Він також додав, що затримана і підозрювана в підготовці до здійснення терактів в Києві громадянка Анастасія Коваленко потрапить саме до цього переліку. "Я думаю, що ця пані буде одинадцятою", - зазначив В.Вовк.

Як повідомлялося, СБУ запобігла терористичному акту в центрі Києва. Вибуховий пристрій масою 3 кг в тротиловому еквіваленті був у сумці, обшитій елементами ураження, яку 17 грудня в районі між театром і м. І вана Франка і м айданом Незалежності носила і з собою мешканка Луганська А.Коваленко. Відкрито кримінальне провадження за статт ею про замах на здійснення теракту; громадянк у вже затриман о і в п'ятницю суд вирішуватиме питання про обрання їй запобіжного заходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА