Інтерфакс-Україна
16:23 12.12.2014

Венеціанська комісія змінила попередні висновки щодо закону про люстрацію - глава Мін'юсту Петренко

1 хв читати
Венеціанська комісія змінила попередні висновки щодо закону про люстрацію - глава Мін'юсту Петренко

Міністр юстиції України Павло Петренко заявляє, що Венеціанська комісія змінила попередні висновки щодо закону про очищення влади (так званого закону про люстрації).

"Венеціанська комісія кардинально змінила свій попередній висновок щодо закону про люстрацію після дводенних консультацій з нашою делегацією. Люстрації в Україні бути! Окрема подяка всім членам делегації та експертам, які долучилися до підготовки наших аргументів. Плани певних осіб з дискредитації закону з допомогою поважної європейської інституції провалилися", - написав він на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

Водночас міністр повідомив, що було досягнуто домовленість з експертами Венеціанської комісії про співробітництво із вдосконалення закону.

Раніше Венеціанська комісія розкритикувала закон про люстрацію, який набув чинності 15 жовтня.

Верховна Рада ухвалила цей закон 16 вересня з третьої спроби. Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що під дію цього закону потрапляє близько мільйон осіб. За словами глави уряду, під цей закон потрапляє вся вертикаль української влади.

3 жовтня П. Порошенко заявив, що має намір підписати закон про очищення влади, але не виключив його оновлення у разі зауважень Венеціанської комісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп погрожує Ірану новими атаками у разі відновлення ядерної програми

МЗС Литви про "напад" на резиденцію Путіна: очільник Кремля має на меті саботувати досягнення України і США у Флориді

Рішення щодо суверенітету України має приймати сам Київ – глава МЗС Канади

Україна і США під час переговорів у Мар-а-Лаго підготували пакет рішень для економічного відновлення

У Вишгороді встановили генератори для забезпечення безперебійного електропостачання житлових будинків

Росіяни контролюють близько половини Покровська - Сирський

Ще семеро українських дітей вдалося повернути з окупованих територій

Сибіга назвав важливим для України рішення Канади про нову допомогу на 2,5 млрд канадських доларів

Підвищення тарифів на розподіл газу для підприємств має бути відтерміновано - Терехов

Сибіга поінформував главу МЗС Панами про масштабні удари РФ та мирні зусилля України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА