Інтерфакс-Україна
18:35 30.09.2014

Держава забезпечить протезування всіх постраждалих на Майдані та учасників АТО - Богомолець

1 хв читати
Держава забезпечить протезування всіх постраждалих на Майдані та учасників АТО - Богомолець

Київ. 30 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Радник президента України з гуманітарних питань Ольга Богомолець запевняє, що всіх, хто потребує протезування внаслідок травм, завданих під час протестів на майдані Незалежності, а також учасників АТО буде забезпечено протезами за державний рахунок.

"Держава має зробити все необхідне для забезпечення постраждалих протезами. Для цього є достатньо коштів і виробничих потужностей... Ніхто не залишиться без уваги. Ми ведемо кожного нашого постраждалого бійця і зробимо все, щоб якомога швидше і якісніше надати допомогу в протезуванні", - наводить слова О.Богомолець прес-служба глави держави у вівторок.

Вона зазначила, що в координаційному центрі радника президента наразі остаточно обробляють список осіб, яким потрібне протезування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА