09:49 20.05.2014

Бойовики обстріляли українських силовиків у Слов'янську, четверо поранено - "Інформаційний спротив"

1 хв читати

Активісти ДНР знову обстріляли з мінометів позиції українських силовиків у Слов'янську на горі Карачун, повідомляє керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"За оперативними даними групи "Інформаційний спротив" обстріл здійснювався, вже за традицією для терористів, з житлових кварталів міста. Четверо силовиків поранено. Їх одразу ж евакуювали за допомогою вертольотів", - написав Д.Тимчук на своїй сторінці Facebook у вівторок уранці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА