Інтерфакс-Україна
15:00 08.04.2014

Україна може звернутися до суду, якщо РФ обмежить постачання газу до країни за договірними цінами - міністр юстиції

1 хв читати

В України будуть підстави подати позов до Російської Федерації в Стокгольмський арбітражний суд у випадку, якщо будуть обмежені поставки російського газу в Україну, заявляє міністр юстиції України Павло Петренко.

"Є група договорів Харківських, є певна ціна. Ми визначили, що за цією ціною ми купуємо газ. Якщо РФ зі свого боку обмежуватиме та зупинятиме постачання газу, в України є підстави звернутися до суду", - сказав П.Петренко на прес-конференції у вівторок у Києві.

Також, за його словами, у разі, якщо Росія вважає, що Україна має платити вищу ціну на газ, то вона теж може звернутися до суду. "Якщо Росія вважає, що вона хоче отримувати від нас більш високу ціну, вона також повинна сама звернутися до суду і довести свою позицію", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Польщі закликав Маска унеможливити використання РФ Starlink для ударів по Україні

Заступник керівника ОП обговорив із очільниками областей приєднання когенераційних потужностей до енергосистеми України

Аварійно-рятувальні роботи на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області завершено

Мінекономіки: Україна і європейські партнери впроваджують систему моніторингу довкілля і роботу Реєстру збитків

На Одещині відновили електропостачання для 101 тис. родин, без світла залишаються ще 62 тис.

Фрагменти 5 тіл знайдено на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області - прокуратура

Україна очікує прибуття чергової партії енергетичної допомоги від Словаччини та Молдови - Сибіга

Кількість загиблих після атаки дронів РФ по потягу на Харківщині зросла до чотирьох, ще чотирьох шукають - Зеленський

У столиці без електроенергії залишаються 710 тис. споживачів — Шмигаль

Троє людей загинули, ще двоє постраждали внаслідок удару БпЛА по пасажирському поїзду в Харківській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА