Інтерфакс-Україна
19:43 01.04.2014

GRECO відзначає прогрес у боротьбі з корупцією в Україні, але закликає продовжувати зусилля в цій сфері

1 хв читати

Група держав проти корупції Ради Європи (GRECO) констатує значний прогрес у зусиллях України, спрямованих на боротьбу з корупцією, та закликає українську владу продовжувати.

Як зазначено у відповідній доповіді GRECO, із 25 рекомендацій, які раніше було висловлено Україні, 16 було виконано задовільно або майже задовільно.

"У зв'язку з цим GRECO вітає зміни в законодавстві, яким визначається, що хабарництво є злочином лише відповідно до Кримінального кодексу, і що корупція має розглядатися як злочин і, отже, в системі кримінального правосуддя", - зазначено в повідомленні.

Згадавши введення до Кримінального кодексу відповідальності для юридичних осіб, введення в дію сучасних правил, що стосуються конфіскації та арешту доходів від злочинів, в GRECO констатували, що ці заходи "привели кримінальне законодавство України у відповідність до європейських стандартів та розширили можливості країни у сфері ефективної боротьби з корупцією".

"Проте необхідні подальші дії. Насамперед GRECO знову висловлює свою стурбованість щодо незалежності Національного антикорупційного комітету та представництва в ньому громадянського суспільства. GRECO наполегливо закликає українську владу вжити рішучих дій, щоб виконати решту рекомендацій", - сказано в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог за добу втратив більша ста осіб на покровському напрямку - Генштаб

Трамп погрожує Ірану новими атаками у разі відновлення ядерної програми

МЗС Литви про "напад" на резиденцію Путіна: очільник Кремля має на меті саботувати досягнення України і США у Флориді

Рішення щодо суверенітету України має приймати сам Київ – глава МЗС Канади

Україна і США під час переговорів у Мар-а-Лаго підготували пакет рішень для економічного відновлення

У Вишгороді встановили генератори для забезпечення безперебійного електропостачання житлових будинків

Росіяни контролюють близько половини Покровська - Сирський

Ще семеро українських дітей вдалося повернути з окупованих територій

Сибіга назвав важливим для України рішення Канади про нову допомогу на 2,5 млрд канадських доларів

Підвищення тарифів на розподіл газу для підприємств має бути відтерміновано - Терехов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА