Інтерфакс-Україна
10:10 31.12.2013

МНС підтверджує збільшення кількості жертв терактів у Волгограді до 33 осіб

1 хв читати

За даними ГУ МНС у Волгоградській області, кількість загиблих від терактів у Волгограді зросла до 33 людей.

"Уночі в лікарні Волгограда помер один постраждалий унаслідок вибуху на вокзалі 29 грудня, і кількість жертв збільшилася до 18 осіб", - повідомив агентству "Інтерфакс-Південь" офіційний представник обласного управління МНС Дмитро Уланов.

За його словами, також, за уточненими даними, збільшилася з 14 до 15 осіб кількість жертв вибуху тролейбуса 30 грудня.

Загалом у двох терактах постраждали 106 людей, із них 33 людини загинули, 65 осіб госпіталізували з травмами різного ступеня тяжкості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА