Інтерфакс-Україна
16:13 23.11.2013

Пам'ять жертв голодомору 1932-33 рр. Україна вшанувала хвилиною мовчання

1 хв читати

Пам'ять загиблих у роки голодомору в Україні 1932-33 рр. вшанували загальнонаціональною хвилиною мовчання та запаленням свічок.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", біля Національного меморіалу жертв голодомору у суботу в Києві після обіду зібралося близько 5 тис. осіб.

За участю представників різних релігійних конфесій відбувся мітинг-реквієм та панахида.

О 16.00 відбулася загальнонаціональна хвилина мовчання.

Свічки пам'яті до меморіалу поставили перший президент України (1990-1994 рр.) Леонід Кравчук, представники Світового Конгресу Українців, дипломатичного корпусу, а також лідери опозиційних партій Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок і Віталій Кличко, Іван Заєць.

Крім того, запалено свічки пам'яті від усіх регіонів України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України – ЗМІ

Рада відхилила євроінтеграційний законопроєкт про біоцидні продукти

США будуть змушені відповісти на збиття Іраном американського гелікоптера Apache – Трамп

Семеро людей дістали поранень на Дніпропетровщині через ворожі атаки безпілотниками та авіабомбами

Стефанчук: Висновок РЄ щодо Цивільного кодексу загалом позитивний, але є рекомендації

Боснія і Герцеговина стане 50-м учасником Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

У Силах оборони України не підтверджують інформацію про виведення російських військ з Кінбурнської коси – Волошин

"Укрзалізниця" додала 12 нових рейсів та оновила графік руху на літній сезон

"Укрзалізниця" додала 12 нових рейсів та оновила графік руху на літній сезон

У Харкові постраждала жінка внаслідок удару БпЛА по центру міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА