Інтерфакс-Україна
13:54 17.11.2013

Прохолодна та суха погода очікується на початку тижня в Україні

1 хв читати
Прохолодна та суха погода очікується на початку тижня в Україні

Найближчими днями суху та прохолодну погоду визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску, повідомляє Укргідрометцентр.

Загалом у країні без істотних опадів. Уночі та вранці в західних областях місцями туман. Вітер північно-західний із переходом на південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5° тепла, на заході місцями до 2° морозу, вдень 4-9 ° тепла, в Закарпатті та Криму до 12°.

У Києві - без істотних опадів. Температура вночі 2-4° тепла, вдень 5-7°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 18 листопада найвища температура була + 14,4 - у 2002 р., найнижча -17,1 - у 1902 р.

На 19 листопада синоптики прогнозують погоду без опадів. Вітер південно-східний, 7-12 м/с.

Температура на заході та півдні вночі 1-6° тепла, вдень 7-12°; на решті територій вночі від 2° морозу до 3° тепла, у східних областях та на півночі Лівобережжя 1-6° морозу, вдень 3-8° тепла.

У Києві 19 листопада очікується без опадів. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 1-3° тепла, вдень 5-7°.

ОСТАННЄ

Темпи просування окупантів у 2025 році зросли на 22% порівняно з 2024-м, але їх ресурси не безмежні, – ISW

Директор НАБУ: Нам цікаво, звідки взялися кошти у фізичних і юридичних осіб на заставу за фігурантів операції "Мідас"

РФ терміново активізує роботу в Придністровському регіоні Молдови - джерела

ДБР розслідує справу щодо можливого впливу фігурантів справи "Мідас" на Бюро, нікого з працівників не відсторонено, стверджують у відомстві

Заяви росіян про "захоплення Сіверська" не відповідають дійсності – ОК "Схід"

Найближчими днями в Україні ще потеплішає, натомість майже скрізь дощі, на сході з мокрим снігом

Обговорювана "мирна угода" включає вступ України до ЄС у 2027 році, захист за зразком статті 5 НАТО та "обмін територіями" – ЗМІ

На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, який напав на військовослужбовця РТЦК з кухонною сокирою

Розпочала роботу Дорадча рада при Агентстві відновлення України

Нардепи пропонують Раді звільнити міністра освіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА