15:44 05.11.2013

S&P знизило рейтинг АРК до рівня "В-", прогноз "негативний"

2 хв читати

Міжнародне рейтингове агентство Standard&poor's (S&P) слідом за суверенним, знизило довгостроковий кредитний рейтинг Автономної Республіки Крим (АРК) до рівня "В-", повідомляється в прес-релізі агентства.

Згідно з документом, рейтингу присвоєно "негативний" прогноз, який, як зазначає прес-служба S&P, відображає аналогічний прогноз за рейтингами України, що передбачає можливість зменшення рейтингу в разі пониження суверенних.

Агентство також зменшило рейтинг АРК за національною шкалою до рівня "uaBBB-" з "uaA-".

Водночас у документі зазначено, що агентство, відповідно до своїх критеріїв, визначило індикативний рівень кредитоспроможності автономії на рівні "b". При цьому пояснюється, що індикативний рівень кредитоспроможності не є рейтингом; це спосіб оцінки кредитоспроможності регіональних і місцевих органів влади, заснований на припущенні про відсутність обмеження з боку суверенного рейтингу.

"Індикативний рівень кредитоспроможності являє собою результат оцінки індивідуального кредитного профілю регіональних і місцевих органів влади та впливу системи міжбюджетних відносин, у рамках якої вони діють", - зазначено в прес-релізі.

Як повідомлялося, рейтингове агентство S&P на початку листопада поточного року знизило довгостроковий рейтинг України до рівня "B-" з "B", підтвердивши прогноз за рейтингом "негативний".

Агентство також зменшило рейтинг України за національною шкалою до рівня "uaBBB-" з "uaA-", але підтвердило короткостроковий рейтинг "B".

Рішення погіршити рейтинги S&P пояснює сумнівами в тому, що стратегія уряду забезпечить достатній обсяг іноземної валюти для задоволення підвищеної потреби в зовнішньому фінансуванні.

Раніше, наприкінці вересня міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинг України до "Саа1" з "B3" і помістило його на перегляд для можливого подальшого зниження.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Командир "Азову" привітав своїх бійців зі зняттям заборони США на передання зброї

Єрмак: комюніке Саміту миру буде відкритим, країни зможуть приєднатися до нього, офіційно заявивши про свою позицію

Ми готові до будь-яких ідей встановлення миру від країн, які поважають наш суверенітет і територіальну цілісність, - Єрмак

На Саміті миру у Швейцарії вдалося в підсумку об'єднати 101 країну та міжнародну організацію - Зеленський

Унаслідок ворожого обстрілу з РСЗВ села в Харківській області постраждав мирний житель - прокуратура

Єрмак: Кількість країн, які прибули на Саміт миру, - це вже великий успіх

Єрмак: ніяких а-ля Мінськ і а-ля Будапешт не буде

Заяви Путіна не змінять порядку денного Саміту миру - Єрмак

Зеленський: На Саміті миру ми побачимо, як твориться історія

На Покровському напрямку триває 8 бойових зіткнень, 7 атак відбито - Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА