Інтерфакс-Україна
14:45 26.08.2013

Медведєв готовий до відвертої розмови про інтеграційні плани України

2 хв читати

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв заявив, що готовий "гранично відверто" обговорити з українським колегою Миколою Азаровим усі питання, пов'язані з можливою участю України в тих чи інших інтеграційних об'єднаннях - і з ЄС, і на пострадянському просторі.

"Ми зацікавлені в тому, щоб із нашими партнерами все обговорити гранично відверто", - сказав Д.Медведєв на початку зустрічі з М.Азаровим у Горках.

"Ми з вами відносно недавно бачилися, але ви подзвонили і сказали, що є резон знову зустрітися, поговорити про ті інтеграційні проекти, в яких могла б взяти участь Україна", - звернувся російських прем'єр до українського колеги.

Д.Медведєв повідомив також, що паралельно з прем'єрами переговори провадять представники російської та української делегацій, зокрема віце-прем'єри двох країн.

За словами глави російського уряду, сторонам можна було б обговорити "всі плюси та мінуси тих чи інших проектів".

"Ми у вашому розпорядженні. Я пропоную і нам з вами, і нашим колегам, віце-прем'єрам, членам делегацій, експертам поговорити про юридичні, організаційні та економічні наслідки підписання Україною угоди про асоційоване членство з Євросоюзом, а також про можливості та наслідки, які пов'язані з членством у Митному союзі та майбутньому Євразійському економічному союзі ", - наголосив Д.Медведєв.

Прем'єр РФ висловив сподівання, що "сьогоднішня розмова буде так само конструктивною і відвертою, як і останнього разу, коли ми зустрічалися в Сочі".

У свою чергу прем'єр-міністр України Микола Азаров зауважив: "Між нашими країнами існують дуже глибокі відносини, зокрема в торговельно-економічній сфері. І те, що ми обговорювали в Сочі, напевно, логічно знайде відображення в сьогоднішній нашій розмові. І насамперед, щоб вирішити ті проблеми, які у нас стоять сьогодні, щоб вийти на ті параметри торговельно-економічного обороту, про які говорили глави держав і ми з вами. Переконаний, що за наявності бажання з двох сторін ми зможемо знайти вирішення для цих питань".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

Стрічка про ССО "Етос. Тінь вовка" вийшла на екрани в День ЗСУ

Зеленський підтвердив візит до Лондона у понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА