17:38 21.12.2012

У Криму мають бути створені умови для великих мережевих готельних операторів - Могильов

1 хв читати

Кримський прем'єр Анатолій Могильов вважає, що в Криму необхідно створювати умови для появи великих мережевих готельних операторів.

Як повідомляє Головне управління інформаційної політики Ради міністрів автономії, про це А.Могильов заявив у четвер на спільному засіданні Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при уряді Криму та Регіонального комітету з економічних реформ.

На його думку, для цього необхідно модернізувати та розвивати інфраструктуру, виділяти земельні ділянки для будівництва великих мережевих готелів, створювати максимально зрозумілі та прозорі умови для роботи інвесторів. "Найголовніше - створювати інфраструктуру під будівництво великих мережевих готелів. Наявність таких об'єктів свідчитиме про нормальний рівень сервісу", - сказав голова Радміну Криму.

А.Могильов також зазначив, що для ефективного розвитку курортно-рекреаційної сфери в Криму робиться ставка на Східне узбережжя, що має потужний рекреаційний, кліматичний і лікувальний потенціал. Крім того, триває активна робота із просування Криму на міжнародний туристичний ринок.

"Потрібно розвивати міждержавний туризм, щоб туристи в рамках одного туру могли відвідати Туреччину, Болгарію, Крим, Росію. Якщо ми хочемо залучати туристів, потрібно пропонувати новий продукт", - вважає кримський прем'єр.

А.Могильов також нагадав, що протягом першого півріччя 2013 року Україна головуватиме в Організації Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС), що, на його думку, надасть можливість ініціювати проведення великих форумів на території Криму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА