Інтерфакс-Україна
11:26 06.12.2012

Янукович сподівається на повне й неупереджене розслідування Генпрокуратурою загибелі журналіста Данилова

2 хв читати

Генеральна прокуратура має забезпечити повне й неупереджене розслідування обставин загибелі спортивного журналіста газети "Команда" Юрія Данилова, вважає президент України Віктор Янукович.

"Прошу забезпечити повне, об'єктивне та неупереджене вивчення всіх обставин загибелі Ю.Данилова і вжити за результатами цієї роботи вичерпних заходів реагування відповідно до законодавства", - йдеться у дорученні В.Януковича генеральному прокурору Віктору Пшонці.

Про результати проведеної роботи генпрокурор має доповісти президентові до 20 грудня.

Як повідомлялося, кореспондент газети "Команда" Ю.Данилов загинув 11 листопада 2012 року в приміщенні київського Палацу спорту під час висвітлення Олімпійського кваліфікаційного турніру з хокею Україна-Польща. Очевидець, спортивний журналіст Іван Вербицький написав на своїй сторінці у Facebook, що в загибелі Ю.Данилова винні співробітники Палацу спорту, які після хокейного поєдинку квапилися підготувати зал для подальшого концерту. За його словами, монтуючи конструкції для концерту, робітники розсунули перед льодом яму, в яку впав Ю.Данилов і помер від отриманих унаслідок падіння травм.

12 листопада прокуратура Києва зобов'язала територіальне управління Держгірпромнагляду в Київській області та Києві перевірити обставин загибелі Ю.Данилова. Держгірпромнагляд мав з’ясувати причини цього нещасного випадку й перевірити дотримання техніки безпеки в Палаці спорту.

145 представників різних українських ЗМІ написали відкритого листа на ім'я президента України, генерального прокурора Віктора Пшонки, віце-прем'єр-міністра України - міністра інфраструктури, президента ХК "Донбас" Бориса Колеснікова, голови КМДА Олександра Попова, президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна, в якому вимагають узяти під контроль розслідування причин загибелі українського журналіста.

ОСТАННЄ

Зеленський спростував інформацію про зміну міністра закордонних справ

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Elementum Energy планує до кінця 2026р запустити в роботу ВЕС 60 МВт "Дунай" на півдні Одещини – топменеджерка

Зеленський спростував інформацію про зміну міністра закордонних справ

Українська делегація вночі надасть деталі щодо перемовин у Маямі – Зеленський

США поінформують Україну щодо своїх перемовин із росіянами – Зеленський

Робоча група підготує законопроєкт, якій дасть можливість провести демократичні вибори, переконаний спікер Ради

РФ взяла у полон 13 військових ЗСУ на Сумському напрямку – Зеленський

Зеленський доручив дипломатам забезпечити достатнє фінансування партнерами українського виробництва зброї у 2026 році

Якби не політизоване блокування кластерів щодо перемовин в ЄС, для України вже був би результат – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА