Інтерфакс-Україна
12:01 13.11.2012

МВФ зберiгає рекомендацiю Українi перейти до плаваючого курсу гривнi

1 хв читати
МВФ зберiгає рекомендацiю Українi перейти до плаваючого курсу гривнi

Мiжнародний валютний фонд (МВФ), як i ранiше, рекомендує Українi перейти до плаваючого курсу гривнi, щоб економiка країни могла протистояти зовнiшнiм шокам, заявив постiйний представник МВФ в Українi Макс Альєр пiд час 7-ої щорiчної конференцiї Iнституту Адама Смiта "Український банкiвський форум" у вiвторок у Києвi.

"Ми з 2006-2007 рокiв у наших звiтах розмiщуємо цi рекомендацiї. Ми вважаємо, що економiка на кшталт української, яка глибоко iнтегрована у свiтову економiку й залежна вiд експорту бiржових товарiв, залежить вiд волатильностi на цьому ринку... Ми вважаємо, що для такої економiки набагато краще було б мати плаваючий курс", - сказав М.Альєр.

При цьому вiн зазначив, що плаваючий курс дав змогу згладжувати удари свiтового фiнансового ринку в цiлiй низцi країн.

Водночас директор вiддiлу економiчних дослiджень ринкiв, що розвиваються, Credit Suisse Сергiй Волобоєв вважає можливою девальвацiю курсу гривнi максимум на 10% до сьогоднiшнього рiвня за умови вiдновлення спiвпрацi України з МВФ.

"Я вважаю, що 10% - це максимально можлива девальвацiя проти нинiшнього рiвня при полiпшеннi зовнiшньої ситуацiї... Якщо уряд домовиться з МВФ, гривня може втриматися на цьому рiвнi", - сказав С.Волобоєв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів

Кабмін розподілив понад 100 млн грн на ремонт лікарень на Миколаївщині та Харківщині і будівництво укриттів в Запорізькій області

Кабмін: 1,5 тис. шкіл отримають від ЮНІСЕФ по 420 тис. грн на підготовку до зими та підвищення енергетичної стійкості

Кабмін виділив 147,8 млн грн на допомогу мешканцям села Березина, які постраждали внаслідок вибуху на підприємстві

ППО знешкодила 31 із 51 БпЛА, зафіксовано влучання балістичних ракет та 20 безпілотників на 15 локаціях

Ворог атакував Херсонщину: восьмеро постраждалих, з них дві дитини

Окупанти за добу втратили 1090 особи та 131 од. спецтехніки - Генштаб

Сили оборони уразили ворожий військовий корабель та бурову платформу на нафтогазовому родовищі в Каспійському морі

Уже 8 жертв ворожої атаки в Одесі та 27 постраждалих

"Укрзалізниця" призначає додаткову групу вагонів до Кишинева з Одеси та Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА