Інтерфакс-Україна
10:46 29.06.2025

ЦАХАЛ заявив про ліквідацію в Газі одного із засновників військового крила ХАМАС

1 хв читати

Армія оборони Ізраїлю заявила, що ліквідувала у Газі одного із засновників військового крила ХАМАСу Хахама Мухаммеда Аль-Іссу.

ЦАХАЛ стверджує, що Аль-Ісса був одним з останніх високопоставлених членів ХАМАСу, що залишилися в Газі. Ізраїльські військові також заявили, що Аль-Ісса відіграв значну роль у плануванні та здійсненні нападу на Ізраїль 7 жовтня 2023 року, під час яких бойовики ХАМАСу вбили понад 1200 людей і взяли в заручники понад 250 людей.

Військові також заявили, що Аль-Ісса працював над відновленням структур ХАМАСу, які були пошкоджені під час війни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА