Інтерфакс-Україна
13:58 10.06.2025

Внаслідок масованої нічної повітряної атаки у Києві загинула жінка – КМВА

1 хв читати

Через масовану комбіновану повітряну атаку в Оболонському районі столиці загинула жінка, повідомив у вівторок начальника Київської міської військової адміністрації (КМВА) Тимур Ткаченко.

"Сьогоднішня атака на Київ забрала життя жінки в Оболонському районі. Щирі співчуття родині та близьким загиблої. Це важка й болюча втрата. Російські удари знову влучають не у військові цілі, а в життя звичайних людей. Це ще раз показує справжню суть того, з чим ми маємо справу", - йдеться у повідомленні у Телеграмі.

Як повідомляє Офіс генпрокурора в телеграм-каналі , "внаслідок нічного обстрілу Києва загинула 72-річна жінка - мешканка приватного сектору Оболонського району. Її знайшли біля зруйнованого будинку".

Раніше повідомлялось про щонайменше четверо постраждалих і численні пошкодження цивільної інфраструктури, зафіксованих в Києві у семи районах.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американські компанії вважають російські атаки в Україні цілеспрямованими, але Вашингтон реагує стримано – ЗМІ

У першому півфіналі "Євробачення-2026" визначено 10 фіналістів

Петиція до президента із закликом не допустити ухвалення нового Цивільного кодексу набрала 25 тис. голосів

Пентагон оцінив витрати США на війну в Ірані у $29 млрд – ЗМІ

Сибіга: припинення російської агресії неможливе без США та Європи

УЧХ долучився до евакуації людей з прифронтових територій Харківщини

Трамп заявив про відсутність домовленостей із Путіним щодо питання Донбасу та очікує врегулювання війни РФ проти України

ОВА: 13-річна дитина поранена внаслідок російської атаки на Сумщині

Уряд продовжує програми підтримки ВПО та евакуйованих із прикордоння українців – Свириденко

Єрмак заявив про тиск на правоохоронців для висунення йому підозри

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА