Інтерфакс-Україна
07:40 14.04.2025

Зеленський запросив Трампа відвідати Україну перед "мирним планом"

1 хв читати
Зеленський запросив Трампа відвідати Україну перед "мирним планом"
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент Володимир Зеленський запросив американського колегу Дональда Трампа відвідати Україну перед тим, як ухвалювати "мирний план".

"Приходьте, подивіться, а потім давайте діяти за планом, як закінчити війну. Ви зрозумієте, з ким у вас угода. Ви зрозумієте, що зробив Путін", - сказав він в інтерв'ю CBS.

Президент наголосив, що поважає позицію Трампа. "Але, будь ласка, перш ніж приймати будь-які рішення, будувати будь-які плани переговорів, приїжджайте і подивіться на людей, мирних жителів, воїнів, лікарні, церкви, дітей, які були зруйновані", - підкреслив український лідер.

Раніше Зеленський наголошував на відсутності достатнього тиску на Росію, але подякував європейським лідерам за підтримку України на тлі балістичного удару по Сумам.

Як повідомлялося, РФ вдарила двома балістичними ракетами по центру міста Суми у неділю. Кількість жертв зросло до 34, поранених до 117. Серед жертв та поранених є діти в кількості двох загиблих та 15 постраждалих.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА