Інтерфакс-Україна
12:28 07.04.2025

Президент підписав закон про гарантування захисту прав і свобод особи за рішенням ЄСПЛ

1 хв читати
Президент підписав закон про гарантування захисту прав і свобод особи за рішенням ЄСПЛ

Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо гарантування захисту прав і свобод особи за рішенням Європейського суду з прав людини № 4283-IX.

Відповідна позначка з'явилася на картці закону на сайті Верховної Ради.

Документом передбачається, що строк для перегляду судових рішень за виключними обставинами можна поновити, якщо Європейський суд з прав людини ухвалив рішення після 10-річного терміну.

Відзначається, що реалізація закону матиме наслідком дотримання гарантованого частиною четвертою статті 55 Конституції України права особи на перегляд судових рішень за виключними обставинами у зв’язку з рішенням Європейського суду з прав людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна націоналізувала активи російського олігарха Дерипаски більш як на 2 млрд грн – СБУ

Трамп повідомив про домовленість щодо переговорів про тарифи з Японією

Генсек НАТО відвідає Японію 8-9 квітня

Міноборони закупить 200 тисяч комплектів обігріву для військових

Україна ініціювала екстрене засідання ОБСЄ після удару РФ по Кривому Рогу

"Зелене" відновлення стане однією з ключових тем на Конференції з відновлення України у липні 2025р – посол Італії

Росіяни обстріляли Костянтинівку, одна людина загинула – Донецька ОВА

Харків’янин отримав 7 років ув'язнення за передачу представнику РФ інформації про місця дислокації Сил оборони

Уряд має затвердити стратегію реформування екологічного контролю вже найближчими тижнями – глава Міндовкілля

Держспецзв'язку попередила про кібершпигунство проти розробників інновацій у військовій сфері

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА