Інтерфакс-Україна
09:07 22.03.2025

Єрмак про обстріл Запоріжжя: РФ вкотре порушила припинення вогню і вбила 14-річну дитину в Запоріжжі

1 хв читати
Єрмак про обстріл Запоріжжя: РФ вкотре порушила припинення вогню і вбила 14-річну дитину в Запоріжжі
Фото: ДСНС Запоріжжя

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак відреагував на ворожий удар "шахедів" по Запоріжжю в ніч на суботу.

"росія вкотре порушила припинення вогню і вбила 14-річну дитину в Запоріжжі шахедом. росія має припинити всі удари", - написав він у телеграмі вранці суботи.

Як повідомлялося, російські війська ввечері п'ятниці атакували Запоріжжя. Внаслідок цього є загиблі та постраждалі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн сьогодні оголосить 21-й пакет санкцій для РФ

Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Фінляндії підготовку угоди у форматі Drone Deal

Сибіга: Не досягнувши своїх цілей на полі бою, Росія посилює терор проти цивільних

Зеленський перебуває в Естонії на саміті "Україна-NB8" – прессекретар

Прикордонники виявили тіло людини в Карпатах поблизу кордону з Румунією

ВАКС засудив адвоката Носова до 4,5 роки позбавлення волі за спробу підкупу НАБУ та САП – TIU

Просування ворога на Донеччині дещо сповільнилося минулого тижня, на інших напрямках фронту без змін – DeepState

Фредеріксен: Маємо ще тісніше інтегрувати українську оборонну промисловість у європейську

Лубінець: НМТ дедалі більше виглядає не як інструмент рівного доступу до освіти, а як тест на витривалість

Спецпризначенці ЦСО "А" СБУ третій місяць поспіль лідирують за кількістю знищених цілей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА