Інтерфакс-Україна
22:51 01.03.2025

Окупанти нанесли удар по багатоповерхівці в Запоріжжі, поранено жінку – обладміністрація

1 хв читати

Жителька Запоріжжя отримала поранення внаслідок удару російських окупантів по багатоповерховому будинку, повідомляється в телеграм-каналі Запорізької обласної адміністрації.

"Внаслідок ворожого удару постраждала 31-річна жінка, яку медики доставили до лікарні. Їй надається вся необхідна медична допомога", - йдеться в повідомленні.

Раніше очільник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров повідомив, що ворог ударив по житловій багатоповерхівці у Запоріжжі, виникла пожежа. На місці працюють рятувальники і медики.

"Чотириповерховий житловий будинок пошкоджений внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя", - написав Федоров у Телеграм.

Джерела:

https://t.me/zoda_gov_ua/39279

https://t.me/ivan_fedorov_zp/16813

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

Генштаб: Уражено Туапсинський НПЗ, Таманьнєфтєгаз та низку інших цілей російських окупантів

Послам Індії, Пакистану та держав Центральної Азії донесли неприпустимість підігравання пропаганді РФ щодо "резиденції Путіна" - МЗС

Зеленський звільнив Магомедова з поста голови НКЦПФР – указ

Ворог просунувся на Сумщині та Донеччині на 7,9 кв. км за добу – DeepState

Українська буде додана до переліку мов для листування з Санта Клаусом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА