Інтерфакс-Україна
08:49 11.02.2025

Єрмак вже 5 років на посаді керівника Офісу президента

1 хв читати
Єрмак вже 5 років на посаді керівника Офісу президента
Фото: сайт Президента України

Керівник Офіса президента України Андрій Єрмак у вівторок відзначає п'ять років на посаді.

За словами членкині наглядової ради державного Укрексімбанку Вікторії Страхової, це рекорд в історії України: за ним з суттєвим відривом йде Сергій Льовочкін, який керував Секретаріатом президента України трохи менше чотирьох років, всі інші значно менше.

"Можна по-різному ставитись до Андрія, але все ж таки треба віддавати данину таланту організаційно-політичного характеру. Така тривалість на посаді не через війну - у нас за цей час змінювали навіть головкомів та міністрів навіть віце", - написала Страхова у Facebook.

Єрмак займає посаду керівника Офісу президента України Володимира Зеленського з 11 лютого 2020 року, а з 12 лютого входить до складу Ради національної безпеки та оборони України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський закликав всіх, хто може вплинути на Росію, зробити рішучі кроки для тиску на РФ

Прорив ворожої ДРГ зупинили прикордонники разом із Силами оборони на Сумщині

Воїни ССО ліквідували десяток окупантів на Курщині

Єрмак і радник президента Туреччини домовилися про подальшу координацію в різних сферах

Переговори по угоді щодо мінералів закриті, Україна чекає від США дати підписання – Стефанішина

Єрмак і радниця прем'єра Канади обговорили підготовку до телефонної розмови між Зеленським і майбутнім прем’єр-міністром Канади

Умєров обговорив з міністеркою оборони Іспанії посилення систем ППО, постачання боєприпасів та бронетехніки

Повідомлення про нібито оточення противником українських підрозділів в Курській області не відповідають дійсності - Генштаб

Зеленський проінформував Вселенського Патріарха про перемовини у Джидді

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА